Hakkımızda

İŞİMİZİ İLK GÜNKÜ HEYCANIMIZLA YAPIYOR VE ÜRETİYORUZ...

 

1980 yılından bu yana yüksek kaliteli ve daima yenilikçi ürünler üreterek hep ilklere imza atan firmamız otomotiv,beyaz eşya, mobilya aksesuar firmalarına makina ve kalıp imalatı  alanında  başlayan yolculuğumuz , zaman içerisinde tasarıma olan tutkumuz kazandığımız tecrübe ile birleşerek bizi  dekoratif MASA AYAKLARI üretmeye teşvik etmiştir. Kurumsallaşmak, üretime ve istihdama katkı sağlamak, milli sermayeye katkı sağlamak ve dünya pazarında da yer almak hedefi ile 2012 yılında firmamız; VMS TEKNİK MAK. KALIP SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ ünvanı ile sektörde yerini almıştır. 

 

35 yıldır dünya çapında pazar, ürün ve trend araştırmalarını titizlikle analiz ederek, kaliteden ödün vermeden en yeni teknolojiler ile ürünlerimize hayat veriyoruz. Ürün yelpazemizi genişletirken, tüketicisiyle buluşturduğumuz her ürün mimari mekanlar için pozitif sonuçlar doğuracak şekilde tasarlanıyor. Alüminyum paslanmaz  ve ahşap malzemelerin kombinasyonlarından oluşan eşsiz ve zengin koleksiyonumuz ile hayatın her alanında olmayı başarıyoruz. 

 

Dünyadaki değişim sürecine eş zamanlı olarak hareket ederek üretimimizin her aşamasında kalite ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Her yıl artan hacmimiz, genişleyen dağıtım kanallarımız, yeni eklenen ürünlerimiz ve mutlu ettiğimiz binlerce insanın enerjisi ile keyifle çalışmaya devam ediyoruz.

 

VİZYONUMUZ

 

“Yapılırken heyecan duyulmayan işler başarılamaz.”